CĂUTĂM VOLUNTARI PENTRU SWIMATHON BUCUREȘTI
Postat May 23, 2017

Suntem în căutare de voluntari pentru cel mai mare eveniment de strângere de fonduri prin înot din România – Swimathon Bucuresti!

Vrei sa faci parte din echipa Swimathon București? Înscrie-te completând formularul AICI până cel târziu joi, 8 iunie.

Anul acesta Swimathon București va avea loc sâmbătă, 8 iulie la bazinul Olimpic acoperit „Anatolie Grintescu”, din cadrul Clubului Sportiv Dinamo.

Căutăm 50 de voluntari puși pe treabă! Avem mai multe responsabilități pentru voi:

• înregistrare și recepție înotători,
  • administrare flux public,
  • amenajare spațiu eveniment,
  • încasări donații,
  • gestionare zonă bazin,
  • înmânare diplome și medalii,
  • monitorizare vestiare/tribună etc.

Hai cu noi să facem valuri!

OPORTUNITATE DE CERCETARE PENTRU STUDENȚI LA SOCIOLOGIE, ANTROPOLOGIE ȘI JURNALISM
Căutăm între 3 și 6 studenți la sociologie și/sau antropologie și 3 studenți la jurnalism.
350 DE OAMENI CARE ÎNOATĂ LA SWIMATHON BUCUREȘTI ÎNCEP SĂ STRÎNGĂ FONDURI PENTRU 23 DE PROIECTE