CĂUTĂM VOLUNTARI PENTRU SWIMATHON BUCUREȘTI
Postat May 23, 2017

Suntem în căutare de voluntari pentru cel mai mare eveniment de strângere de fonduri prin înot din România – Swimathon Bucuresti!

Vrei sa faci parte din echipa Swimathon București? Înscrie-te completând formularul AICI până cel târziu joi, 8 iunie.

Anul acesta Swimathon București va avea loc sâmbătă, 8 iulie la bazinul Olimpic acoperit „Anatolie Grintescu”, din cadrul Clubului Sportiv Dinamo.

Căutăm 50 de voluntari puși pe treabă! Avem mai multe responsabilități pentru voi:

• înregistrare și recepție înotători,
  • administrare flux public,
  • amenajare spațiu eveniment,
  • încasări donații,
  • gestionare zonă bazin,
  • înmânare diplome și medalii,
  • monitorizare vestiare/tribună etc.

Hai cu noi să facem valuri!

Fondul Bucureștiul Pregătit: cinci proiecte selectate pentru interviu
Ne propunem să aducem împreună resurse pentru ca subiectul cutremurului să urce pe agenda publică la un nivel care să facă diferența.
Am anunțat proiectele câștigătoare din Fondul IKEA pentru Educație și Dezvoltare
Centrul educațional „Educație și meseriile la viitor”, „MatchMentor” și „Șapte pentru șapte. Trei ani și trei Penitenciare” sunt cele trei proiecte.